trface100

TR FACE 100 Yüz Tanıma Terminali

TR FACE 100 yüz tanıma terminali yüksek hassasiyetli optik sensörü ve kameraları sayesinde hızlı ve güvenli bir geçiş sağlayan, 2.8 inç dokunmatik ekranlı, şık tasarımlı, röleli, multi biyometrik geçiş kontrol terminalidir.

TR FACE 100 yüz tanıma terminali; yüz tanıma + parmak izi geçiş opsiyonları ile  iç mekanlara uygun olarak kullanılmaktadır. 800 yüz tanıma ,500 parmak izi kapasitesine sahip okuyucunun log kapasitesi 80.000 dir. Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 80.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. 2.8 inç dokunmatik ekranı olan TR FACE 100 yüz tanıma terminalinde yüz ya da parmak izi ile giriş yapıldığında ; eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.Üzerinde röle olan okuyucu turnike ve kapı açabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir .Bu özellikler ile TR FACE 100 yüz tanıma terminali sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Yüz Tanıma Kapasitesi : 800
Parmak İzi Kapasitesi : 500
Log Kapasitesi : 80.000
Ekran : 2.8-inch TFT EKRAN
İletişim Portalı : TCP/IP , USB
Röle : Var